Web PDKS
CRM
mika teknoloji logo 0212 954 06 84

Yüz Tanıma Terminalleri - Biyometrik


Diğer Ürünler

Yazılımlar

Yüz Tanıma Sistemi - PDKS

Yüz tanıma sistemi, personel giriş veya çıkışlarında, kapı girişlerinde kullanılan yüz tanımaya dayalı kapı açma sistemidir. Yüzdeki biyometrik verilerin taranmasıyla kapının açılmasını sağlayan sistemlerimiz. Yüksek kalite sensör ve donanımlara sahiptir. Yüz tanıma sistemleri her alanda kullanılabilir. Personel giriş ve çıkışlarında, spor salonlarında, yemekhane takibinde, üye takip, öğretmen odalarında, özel yerlerde olmak üzere çok farklı kullanım alanlarına sahiptir. Yüzdeki biyometrik verileri alarak hafızasında saklar. Bir sonraki geçiş için izin verir. Günümüzün güvenlik teknolojisini kullanır.

Geçişlerde fark yaratarak personellerinizi kontrol etmenin en kolay yolu. Cihazlarımız kaliteli malzeme ve donanımlardan üretilmiştir. Uzun kullanımlar için tasarlanmış, günümüz cihaz tasarım unsurlarıyla dizayn edilmiştir. Gönül rahatlığıyla uzun süre kullanabilirsiniz. Cihazlarımızda yazılım desteği vardır. Giriş veya çıkış yapan kişileri görmenize olanak sağlayan bu yazılımımızı daha detaylı incelemek için Personel Takip Sistemi yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Yüz tanıma sistemleri, biyometrik verilerden yararlanarak giriş ve çıkışlara izin veren kullanımı basit cihazlardır.

Cihazlarımız uygun fiyat ve sağladığı üstün performanslarından dolayı fazlaca tercih edilmektedir. Sizde bu uygun fiyatlı ve kaliteli cihazlarımızı tercih ederek hem geçişlerde fark yaratın, hem de personel veya üye takibinizi kesintisiz bir şekilde gerçekleştirin. Yazılım ve donanım alanında ilklere imza atmış bir şirket olarak, müşterilerimizin takip ve kontrol işlemlerini sorunsuz yapmalarına olanak sağlıyoruz. Gönül rahatlığıyla cihazlarımızı kullanabilir, herhangi bir sorunda teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

yüz tanıma

MS-9290
Yüz Tanıma Terminali

biyometrik yüz

MO-4647
Yüz Tanıma Terminali