Web PDKS
CRM
mika teknoloji logo 0212 954 06 84


Üye Takip Özellikler

Üye takip programı, spor salonlarında bulunan üyelerinizin giriş ve çıkışlarını kontrol etmeniz için kullaınlan, ve bu giriş çıkışların abone sistemine bağlanmasını sağlayan bir programdır. Programımız sayesinde gelen üyelerinizin ne kadar zaman geçirdiğini, ne zaman çıkış yaptıklarını ve aboneliklerini görebileceksiniz. Turnike sistemleri, kart okuyucu ve parmak izi okuyucuya gereksinim vardır. Turnikeden kendisine özel tanımlı abone kartını okutarak geçiş yapan üyenin ne zaman giriş ve çıkış yaptığı bilgileri programımza kesintisiz olarak gelmektedir.

Programımız tüm geçiş cihazları ile uyumludur. Cihazdan geçiş yapan kişiler sizlere günlük, haftalık ve aylık olarak raporlar halinde gösterilir. Dilerseniz bu raporları Word, Excel veya PDF olarak çıktılarını alabilirsiniz. Ayrıca spor salonunda içerde bulunan personelleri de görmek mümkün. nakit ödemeler veya kredi kartı ödemelerini görüntüleyebilir, listeleyebilir ve filtreleyebilirsiniz. Abone giriş çıkış raporları, Müşteri giriş çıkış raporları ve Abone hasılat raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

Üye giriş çıkışlarını görüntüleme
Abonelikler tanımlama.
Fiziksel ve özlük bilgileri ile üye tanımlama
İçerdeki üyeleri görüntüleme.
Detaylı raporlama sistemi.
Turnike entegresi yapılabilir.
Word, Excel ve PDF olarak dışarı aktarma.
Ödemeleri görüntüleme ve raporlama.
Kim ne zaman çıkmış görebilme.
Erken çıkan kişileri görüntüleme.

Kişiye özel abonelikler tanımlama.
Toplu SMS gönderme.
Üye yağ oranlarını girme.
Üye Boy, Kilo girme ve görebilme.
Üyeni kas oranlarını girme ve görebilme.

Programdan Görüntüler


Üye Takip Avantajları

  • ▸ Üyelerinize özel abonelikler tanımlayın.
  • ▸ Parmak İzi ile üye takibi sağlama.
  • ▸ Yüz tanıma ile üye takibi sağlama.
  • ▸ Kart Okuma ile üye takibi sağlama.
  • ▸ Üyelerin fiziksel durumlarını görebilme.
  • ▸ Tanımlı kart ile bakiye yükleme.
  • ▸ Üyelerin daha planlı çalışması.

Neden Kullanmalıyım ?

Üye Takip Sistemi kullanılan bir spor salonunda üyeler ayrıcalık içerisindedir. Takipli ve planlı bir şekilde giriş ve çıkışları yönetmek adına programımızı kullanabilirsiniz. Üyeleriniz turnikedeki kart okuyucuya, sizin üyeye özel tanımladığınız kartı okutur ve giriş yapar. Giriş yaptıktan sonra programa giriş yapıldığına dair saat,gün ve tarih bazında liste gelir. Böylelikle sadece spor salonunuza üye olan kişiler giriş yapabilir, buda sizlere zarar etmeden üyelerinizi mutlu etmenizi sağlar. Programımız esnektir ve kullanımı gayet basittir. Tek yapmanız gereken internetten size vericeğimiz adresi girerek sisteme giriş yapmak. Dilerseniz bu işlemi masaüstü versiyonunda da gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptıktan daha sonra ise turnikeden geçen üyelerinizin tüm bilgileri döküman ve raporlar halinde sizlere gösterilir. Bu raporları birisine göndermek istiyorsanız kolayca dışarı aktar seçeneğiyle yapabilirsiniz. tek tuşla tüm üyelerin geçiş saati ve zamanları Word, Excel ve PDF olarak çıkacaktır.