Web PDKS
CRM
parmak izi okuyucu logo 0212 954 06 84

Personel Takip


Diğer Ürünler

Yazılımlar

Personel Takip - Uygun Fiyat - 0212 954 06 84

personel takip, işletme veya şirketlerde çalışan personellerin kontrollü ve takipli bir şekilde geçiş yapmasına ve bu geçişlerin kayıt altına alınmasını sağlayan programdır. Bu program sayesinde personellerinizin ne kadar verimli ve efektif çalıştığını, işe giriş ve çıkış zamanlarını, puantajlarını, maaşlarını ve kesintilerini otomatik bir şekilde hesaplayabilirsiniz.personel takip Sistemi, internet üzerinden çalışır ve sistemde donma veya kasma olmadan kesintisiz bir şekilde çalışabilir. Kullanıcı dostu internet arayüzüne sahiptir, personel bilgilerini internetten sizlere gösterebilir. Uzun kullanımlar için, göz yormayan tasarıma sahiptir. Böylece tüm gün yapılacak işlemlerde uzun süre kullanılabilir.İçerisinde personel kontrolü için gereken tüm modüller mevcuttur. Bu modüller sayesinde farklı alanlarda personel takibi yapabilir, hesaplamalarda bulunabilirsiniz. Otomatik hesaplama işlemi yapan modüllerde ayrıca mevcuttur. Böylece uzun süren, işlem sıkıntısı çıkaran hesaplamalarda zaman kaybetmeden hesaplayabilir. personel takip, bir tek şirket veya işletmelerde personelleri kontrol ve takip etmek için kullanılmaz. Farklı kullanım alanlarında da tercih edilmiştir. Okullarda öğrenci takibinde, Yurtlarda öğrenci takibinde, Yemekhanelerde, Üniversiteler gibi kullanım alanları da mevcuttur.

Programımıza özel istekler dahilinde yeni özellikler eklenebilmektedir. Programımız, tamamen Türkçe dil olup, kullanımı oldukça kolaydır. Kolay bir arayüze sahip olmasıyla beraber hiçbir yazılım bilgisi gerektirmeden sadece tıklamalarla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Her türlü muhasebe programıyla uyumludur, eş zamanlı çalışarak aynı anda iki işlem yapmanıza da olanak sağlamaktadır. İki farklı yedekleme sistemi ile tüm verileriniz güvende. Hiçbir veri kaybı olmadan personel takip işlemini gerçekleştirin. Veriler silinse dahi geri getirebilmenizi sağlayabilir, Oluşabilecek veri kayıplarına karşı da önlem alabilmektedir. Ayrıca işten ayrılan personel dahil tüm geçmiş verilere de ulaşılabilir. Programımız cihazlarla uyumlu çalışır. Kapıya bağlanan cihaza programdan tetik vererek açabilir veya kapatabilirsiniz. Ayrıca personel giriş ve çıkışlarını da istediğiniz bir zaman aralığında pasif hale getirebilirsiniz.

Parmak İzli Personel Takip Sistemi

parmak izi okuyucu pdks

MO-1001
Küçük Parmak İzi Okuyucu

parmak izli pdks

MS-7694
Ekranlı Parmak İzi Terminali

parmak okuma personel takip

MO-1415
Parmak İzi Terminali

pdks

MP-7983
Parmak İzi Okuyucu

Yüz Tanımalı Personel Takip Sistemi

yüz tanıma

MS-9290
Yüz Tanıma Terminali

biyometrik yüz

MP-4647
Yüz Tanıma Terminali

yüz tanıma pdks

MO-7007
Yüz Tanıma Terminali

Kart Okumalı Personel Takip Sistemi

kart okuyucu

MO-1001
Kart Okuyucu Terminal

sd kart okuyucu

MO-2520
Kart Okuyucu Terminal

Programımızın bu ekranında, personel ekleyebilir, çıkarabilir ve düzenleyebilirsiniz. Eğer personeller Excel’de kayıtlı ise veri al özelliği ile personelleri Excel’den sisteme aktarabilirsiniz. Personeli özlük bilgileri ile sisteme kaydedebilir, Kişiye ait net maaşlar, brüt maaşlar ve yemek ücretlerini de görüntüleyebilirsiniz. Yıllık izin hakedişlerini her personele özel olarak tanımlayabilir, tekrardan bu modülde görüntüleyebilirsiniz. Personelinize verdiğiniz demirbaş ürünleri, kodları ve alış tarihleri ile sisteme buradan kaydedilir. Personelleriniz hakkındaki tüm bilgi ve işlemlerde görüntülenebilmektedir. Bilgilerini girdiğiniz ve sisteme tanıttığınız personellerin tüm bilgilerini rapor halinde çıktı alabilirsiniz. Personel işlemleri modülünün alt kısmında yer alan raporlama sistemi ile farklı bilgiler ile raporlama işlemi yapılabilir. Personelleri cihaza gönder modülünde, kendi üretimimiz olan Access paneller ile çalışmaktayız. Personelleri cihazlara göndermek için, gerek grup bazlı gerekse de kapı bazlı gönderim sağlandığı gibi, kontör yüklemeleri de bu ekrandan yapılmaktadır. Yaptığınız işlemleri daha sonra görüntülemek için şablon sistemi bulunmaktadır.Tek bir tıklama ile tüm personel bilgilerini cihazlara aktararak, büyük bir uğraştan kurtaran programımız, Cihazlara gönderilen personellerin de listesini sizlere detaylı bir şekilde göstermektedir. , Bu sayede tek tek veya uzun zaman alan işlemlerde uğraşmadan, programımız sizler için tek bir tıklamayla bu işlemi kolayca yapsın. Personellerin sırayla çalışmasının kayıtının tutulması için ek bir personele gerek duyulur. personel takip sistemimizde ek bir personele gerek duymadan kişi veya grup bazlı vardiyalar tanımlanabilir. Bu sayede hangi personelin hangi saatte ve hangi vardiyada olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Bu vardiyaları istediğiniz zaman rapor halinde alabilirsiniz. Personel vardiyaya gelmediği zaman, plansız vardiya raporlarına eklenir. Bu raporla birlikte kimin vardiyaya gelip, gelmediğini görebilirsiniz. Ayrıca kişinin çalışma grubuna özel haftanın yedi gününün planlandığı vardiyalarda tanımlanabilir. Shift tablosu modülünde, günümüz şartlarında gerek otellerde gerek ise mağazacılık ile çalışan işletmelerde, önceden belirlenen günlerde shift tablosu vardiyasal ve çalışma olarak girilmesi gerekmektedir. Programımızda toplu shift girme özelliği ile bu uzun süren işlemi otomatik bir şekilde kısa bir sürede halledebilirsiniz.

Ayrıca özel tanımlamalarla girdiğiniz shift tablolarını özel dökümanlar halinde çıktı da alabilirsiniz. Alt kısımda bulunan raporlar sayesinde istediğiniz shift tablosunu Excel, Word, Html, PDF olarak çıktı alabilirsiniz. Bu modülde, personelin işe ne zaman geldiğini, erken veya geç çıkmalarını bu ana modülden takip edebilirsiniz. Toplu kayıt ve izin ekleme, toplu olarak çıkış ekleme, rastgele giriş ve çıkış tanımlama işlemleri de yapılabilmektedir. Yanlış veya sorunlu yapılan giriş ve çıkışlarda, silme işlemleri de yapabilirsiniz. Kart basmayı unutan personeller dahil tüm giriş ve çıkış bilgilerini kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca toplu olarak giriş ve çıkış zamanlarını da değiştirebilme özelliği de mevcuttur. Geç gelme, erken çıkma gibi süzme işlemleri yaparak, personellerinizin giriş ve çıkış bilgilerini daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Bu modülde, toplu olarak geç gelmeleri, erken çıkan personelleri, devamlı veya izinsiz personelleri, giriş ve çıkış yapanlar, ve mesaiye kalan personelleri de görüntüleyebilirsiniz. Programımızın bu modülünde, personele ait avans bilgileri raporlanabilir ve personelin giriş, çıkış zamanına göre kesintiler uygulanabilir. Yine aynı modülümüzden personel yemek ve yol ücretleri de görüntülenebilmektedir. Ay sonunda maaşına yansıtılarak sizlere günlük, haftalık ve aylık olarak rapor halinde sunulur. Ek bir personele gerek duyulan bu işlemlerde, personel takibinde ek bir personele gerek duymaksızın programımız sizler için personel maaşları ve yemek, yol ücretleri dahil tüm kazançları otomatik olarak hesaplasın. Zaman alan işleri tek bir işlemle otomasyona bağlayabilir, raporlar halinde çıktılarda alabilirsiniz. Puantaj, bir işletmede çalışan personellerin çalışma saatlerinin tutulduğu listedir. Bu listeyi programımız, İster aylık ister de haftalık olarak giriş ve çıkış işlemlerine göre puantaj yapabilir. Puantaj işlemleri yapıldıktan sonra, modülün altında bulunan, raporlar bölümünden personele özel puantajları elde edebilir ve çıktılar alabilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği ekranında, personele verilen eğitimler, tehlike kodları ile tarih ve saat bazlı olarak girilir. Ayrıca personellerin girdiği muayeneler ve doktor bilgilerinin kaydı bu modülden sağlamaktadır. İstenildiği zaman bir rapor halinde çıktı alabilirsiniz. Personel sağlık durumu hakkında bilgi almak için ek bir işlem gerektirmeden programımızda listeler ve daha sonraki gösterim için saklar.