Web PDKS
CRM
mika teknoloji logo 0212 954 06 84
mika teknoloji navbar

MO-1001 Parmak İzi Okuyucu | Mika Teknoloji

MO-1001

MS-7694 Parmak İzi Okuyucu | Mika Teknoloji

MS-7694

MO-1415 Parmak İzi Okuyucu | Mika Teknoloji

MO-1415

MP-7983 Parmak İzi Okuyucu | Mika Teknoloji

MP-7983


Parmak İzi Sistemleri

Parmak İzi Sistemleri - Mika Teknoloji Parmak İzi Sistemleri, Parmak izi okuyucu, giriş ve çıkışlara konulan, önceden tanımlanan parmak izinin okutulmasıyla kapının açılmasını sağlayan, kullanımı kolay ve çok fazla tercih edilen geçiş kontrol cihazlarındandır. Cihazlarımız garanti tescilli olup, en son teknolojiyi kullanmaktadır. Bizlerin en çok tercih edilmesinin sebebi, kesinlikle müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve desteğini sınırsız bir şekilde sunduğumuz cihazlardır.

Bizleri tercih ederek sizde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizleri arayarak cihaz hakkında bilgi almanız. Kullanım alanına göre sizlere en uygun cihazı beraber seçiyoruz. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu sistemler uygun fiyata ve kalite garantisiyle sunulmuştur. Ayrıca cihazlarımız, personel takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve spor salonu üye takip işlemleri için de kullanılmaktadır. Doğrudan kapı veya turnikeye konulan parmak izi cihazlarımız ile program bağlantısı sağlandıktan sonra, giriş ve çıkış bilgilerini kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz.

Parmak izi sistemleri, günümüzde artış gösteren, şirket veya işletmelerde bulunan personel sayısının artmasıyla beraber, bu personellerin takibinin yapılması oldukça zor olmuştur. Giriş çıkışlarının takip edilmesi şu soruların cevabını bizlere net bir şekilde vermektedir. Personel ne zaman işe gelmiş? Ne zaman çıkmış? Erken çıkmış mı? Ne kadar çalışmış? Bu tür soruların cevabını parmak izi okuyucu ve personel takip programı ile cevaplayabiliriz.

Bu sistemin birleşimine parmak izli personel takip sistemi denmektedir. Kelime anlamı ile giriş ve çıkışlarda personelin parmak iziyle takip edilmesidir. Program ile kesintisiz bağlantı sağlayan cihazlarımız sizlere hangi personelin veya üyenin geç kaldığını veya erken çıktığını tablo ve rapor halinde göstersin. Dilerseniz, kapıdan geçiş yapan kişilerin günlük, haftalık ve aylık olarak giriş çıkış bilgilerini almanız da mümkündür.

Sistemlerimiz parmak izlerini 100% oranda hızlı bir şekilde okuyabilir. Son teknoloji donanımlar ve yazılımlar bulunduran cihazlarımız siz müşterilerimizin kolaylıkla kullanabilecekleri bir şekilde optimize edilerek tasarlanmıştır. Şık tasarımı ve uygun fiyatlarıya çok fazla şirket ve işletmeler tarafından tercih edilmiştir. Firmamız sizlere bu alanda neler sunabilir?

Firmamız, şirket ve işletmeler tarafından geçiş kontrolünün ne kadar önemli bir sorun olduğunu bilmekte ve bu karmaşık geçişlerin düzenli ve takipli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli sistemleri sizlere sunmuştur. 15 yıllık tecrübemiz ile gelin sizler için kullanım alanınıza göre en uygun cihazı beraber seçelim ve destek konusunda sizleri cihazlar, programlar ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi sahibi edelim. PDKS Cihazı olarak ta bilinen parmak izi sistemleri, personel devam kontrol sistemi yani personel takip sistemi için kullanılır. Kullanım alanları fazlaca olan bu cihazlar, buralarda kullanılmaktadır. Okullarda, müdür ve öğretmen odaları için, yemekhanelerde turnike üzerine entegre edilebilir ve yemekhane takibi sağlanabilir. Spor salonlarında üye takibi yapmak için kullanılabilir. Giriş ve çıkış güvenliğini sağlamak için, önceden kart okuyucular kullanılmaktaydı. Yeni çıkan parmak izi okuyucular ise daha fazla tercih edildi. Bunun sebebi, hem daha hızlı hem de daha teknolojiyi takip eden bir sistem olmasıdır. Parmak okuma sayesinde kapı açma işlemini gerçekleştirerek, günümüzde en çok kullanılan güvenlik sistemlerinden biri olmuştur. Mika Teknoloji olarak alanında en iyi olan cihazları sizler için sunmaktan gurur duyarız. Gerek okullarda, yemekhanelerde ve ofislerde kullanılmak üzere parmak izi sistemleri üretmekteyiz. Cihazlarımız tasarımsal olarak zariftir ve yer kaplamaz. Bizim için önemi olan cihaz malzeme kalitesi tüm sistemlerimizde mevcuttur. Bizleri her zaman arayabilir, personel takip programı ve parmak izi okuyucular hakkında fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

Parmak izi benzersizdir. Taklit edilemez ve kolay bir şekilde ayırt edilebilir. Parmak izi okuyucular ise bu benzersizliği kullanarak, parmak izini tanıyarak kişinin kapıdan geçiş yapmasını sağlar. Pdks sistemi ile uyumlu cihazlarımız sayesinde sorunsuzca personel takibi yapabilir, dilerseniz programsız da kullanarak sadece geçişlerde kullanmak üzere cihazlarımızı tercih edebilirsiniz. Peki parmak izi sistemleri nasıl çalışır? Parmak izi terminalleri ilk kullanımda parmak izinin kaydını istemektedir. Bu aşamada personel veya kişi parmak izini ilk defa cihaza kaydeder. Hangi parmak izi ile geçiş yapılacaksa o parmak cihaza basılarak, cihazın parmak izinin bir haritasını çıkarılması beklenir. Çıkarılan bu parmak izi haritası kişiye özel olup, her geçişte farklı kişilerin geçmesini engellemektedir.

Parmak izi okuyucu fiyatları, cihazın özelliklerine ve siz müşterilerimizin cihazı hangi alanlarda kullanacağınıza bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca bizleri arayarak fiyatlar hakkında ve diğer aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını detaylıca öğrenebilirsiniz. Cihazlarımız kademeli olarak modellere sahip olup, fiyatları da ona göre değişmektedir. Kullanım alanlarında fiyatlar değişmektedir. Peki parmak izi cihazları nerelerde kullanılır? Parmak izi okuyucular her alanda ve geçişlerde kullanılır. Yemekhanelerde, okullarda, şirketlerde, işletmelerde, ofislerde, site ve apartman girişlerinde. Yani tüm kapı ve turnikelerin bulunduğu yerlere monte edilebilir ve kullanılabilir. Kullanım alanları dediğimiz gibi çokça fazladır. Tamamen geçişleri hızlandırmak adına kullanılan, günümüz teknolojisini ele alan bu parmak izi cihazlarını daha yakından incelemek için firmamıza gelebilir ve cihazlar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Her zaman tam destek olan ekibimiz, cihaz hakkında sizleri bilgilendirebilir, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sizlerin her zaman yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. Biz Mika Teknoloji olarak ürünlerimizin, müşterilerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırılıp, kurulmasında yardımcı olarak müşteri memnuniyetini daha da önemsemekteyiz. Parmak izi okuyucu kilit güvenli midir? Parmak izi okuyucular sadece tanımlı parmak izini okur, ve başka kişilerin geçmesine izin vermez bu yüzden de geçişlerde sadece sizlerin belirlediğiniz kişiler geçebilir. Bu sayede güvenlik üst seviyeye çıkarılarak, günümüz teknolojisinin bir parçası olan biyometrik veriler ile de desteklenmiş olur.

Parmak okuma cihazı, sadece Mika Teknolojiye özel uygun fiyat ve program desteğiyle sizlerle. En gelişmiş modeller sitede bulunmakta olup, ayrıca firmamıza uğrayarak daha yakından görebilir ve inceleyebilirsiniz. Tüm cihazlarımız yazılımlar ile uyumlu olup, sorunsuzca birbirleri arasında veri akışını kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilir. Personel giriş çıkış takip sistemleri arasında en çok kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır ve dünya genelinde fazlaca şirket ve firmalar tarafından personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Biyometrik verilerin güvenli bir şekilde kaydının tutulması da programımız sayesinde gerçekleşir. Yedekleme sistemi bulunan pdks programımız, her türlü giriş ve çıkış bilgilerini sistemde yedekleyerek, olası bir silinme veya veri çalınmasına karşı önlem almaktadır. Bizleri tercih ederek sizde bu mükemmel hizmetlerden yararlanabilir, personel giriş ve çıkışlarında zaman kaybetmeden hızlı bir geçiş sağlayarak, personellerinize zaman kazandırabilirsiniz.