Web PDKS
CRM
parmak izi okuyucu logo 0212 954 06 84

Parmak Okuma - Takip Sistemi


Diğer Ürünler

Yazılımlar

Parmak İzi Okuyucu

Parmak izli personel takip sistemi, personellerin parmak okuma bilgilerini alarak ne zaman giriş ve çıkış yaptıklarını gösteren programdır. Pdks diğer adıyla personel takip sistemi olarak geçen bu programımız, personellerin işe ne zaman geldiklerini ve ne zaman çıktıklarını parmak izi cihazları ile hesaplayabilmektedir. Cihazlarımız parmak izlerini hızlıca tanıyarak personelin zaman kaybetmeden geçiş yapmasına olanak sağlar. Hem geçişlerde zaman kaybetmeyin, hem de şirket veya işletmenize giriş yapan kişilerin giriş çıkış kaydını kesintisiz olarak alın.

Programımız bu verileri sizler için tutsun. Hiçbir kayıp olmadan, silinmeden. Parmak izi cihazlarımız her alanda kullanılabilir, şık tasarımlı, yeni nesil parmak okuyucu sensörler ile geçişlerde fark yaratarak sizde personellerinizi takip edin. Parmak izi her insanda farklıdır. Bu sayede karşılaştırılamaz, kolayca fark edilir. Programımız parmak izinden aldığı bilgiler ile personeli tanıyarak personelin ne kadar verimli çalıştığını ve ne zaman işe giriş yapıp çıktığını otomatik olarak hesaplayabilmektedir.

Parmak izi terminalleri, kapı ve personel girişlerine konularak, program ile bağlantısı kurulur. Programımız hakkında bilgi için Personel Takip Sistemi yazısına tıklamanız, daha fazlası için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Girişlere konulan parmak izi cihazlarından geçiş yapan personel veya kişilerin giriş çıkış bilgileri olmak üzere, tüm raporları alabileceğiniz programımız sayesinde cihaz ve program arasında bağlantı kurularak parmak izi okuma cihazı kullanılır.

Cihazlarımız uygun fiyatlıdır. Parmak izli personel takip işlemini kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilir, size bu takip işlemini personel takip programımızda gösterebilir ve raporlayabilir. Tek yapmanız gerek bizleri arayarak program ve cihaz hakkında detay ve bilgiler almak. Program demo versiyonunu Personel Takip Programı sayfasından indirebilirsiniz. Personel takip alanında siz müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Cihaz ve programlarımız kurulumu ve kullanımı kolaydır. Gönül rahatlığıyla bizleri tercih ederek sizde bu hizmetlerden yararlanabilir ve personeliniz hakkında daha fazla bilgiler edinebilirsiniz.

parmak izi okuyucu pdks

MO-1001
Küçük Parmak İzi Okuyucu

parmak izli pdks

MS-7694
Ekranlı Parmak İzi Terminali

parmak okuma personel takip

MO-1415
Parmak İzi Terminali

pdks

MP-7983
Parmak İzi Okuyucu