Web PDKS
CRM
mika teknoloji logo 0212 954 06 84


Giriş Kontrol Özellikler

Giriş Kontrol Sistemi, işletme veya şirketlerde giriş ve çıkışların olduğu yerlere gerekli cihazlar konularak, firmaya kim ne zaman giriş yapmış, personel işe ne zaman gelmiş gibi bilgileri öğrenebileceğiniz bir sistemdir. Access kontrol sistemleri olarak da bilinen bu programımız sayesinde giriş ve çıkışların bir kayıtı alınır ve kayıtlar asla kaybolmaz. Böylece firma veya işletmenize giriş yapan kişilerin ne zaman giriş yaptıklarını ne zaman çıktıklarını, erken çıkan personeller, geç çıkan personeller gibi ayrı filtrelemelerde bulunabileceğiniz fazlaca modüllerden oluşan bir sistemdir.

Personeller üç ayrı geçiş cihazlarından geçiş yapabilirler. İsteğe göre yapıcağınız bu access cihazlar ile personellerinizin geçiş yaparak programımıza kayıt aktarması mümkün. Bu cihazlar; Parmak izi okuyucu, Kart Okuyucu, Yüz tanıma sistemi gibi cihazlardan herhangi birini seçerek girişlerde kullanabilirsiniz. Örneğin parmak izi cihazını seçerek personellerinizin parmak izlerini okutarak, ne zaman giriş ve çıkış yaptıklarını programımız vasıtasıyla öğrenmeniz mümkündür.

Kim ne zaman giriş çıkış yapmış görebilirsiniz.
Parmak izi okuyuculu geçiş kontrol sağlama.
Kart okumalı geçiş kontrolü sağlama.
Yüz tanıma cihazı ile geçiş sağlama.
Kesintisiz giriş çıkış bilgileri.
Yedekleme sistemi ile verileriniz kaybolmaz.
Günlük, haftalık ve aylık giriş çıkış raporları alma.
Departman veya bölüm tanımlama.
Personeli özlük bilgileri ile kaydetme.
Cihaza personel bilgilerini gönderebilme.

Tüm geçiş cihazları ile uyumludur.
İnternet üzerinden erişlebilir.
Bilgisayar üzerinden erişilebilir.
Detaylı raporlama özelliği.
Saniyesinde tüm verileri görebilme.
Kapı veya turnikelere konulabilir.
En son güncellemeler bulundurması.
Kolay kullanımı vardır, program esnektir.
İsterseniz giriş çıkış bilgilerini indirebilme.

Programdan Görüntüler


access kontrol personel giriş çıkış takip access kontrol sistemleri access kontrol panelleri personel kontrol personel takip giriş çıkış takip giriş çıkış takip

Access Kontrol Avantajları

  • ▸ Her giriş çıkış raporları saniyesinde gelir.
  • ▸ Excel, Word, PDF olarak raporları dışarı aktarma.
  • ▸ Personel tanımalama, departman tanımalama
  • ▸ Tüm cihazlarla uyumlu olması.
  • ▸ Parmak izi ile geçiş yapan kişiyi görüntüleme.
  • ▸ Kart Okuyucu ile geçiş yapan kişiyi görüntüleme.
  • ▸ Yüz Tanıma ile geçiş yapan kişiyi görüntüleme.
  • ▸ Zamandan tasarruf sağlama.
  • ▸ Kontrollü ve planlı çalışma.

Neden Kullanmalıyım ?

Giriş Kontrol Sistemleri, personellerin ne zaman işe gelip, erken çıktığını veya geç çıktığını görebileceğiniz bir yazılımdır, programdır. Giriş ve çıkışları kontrol etmek için ek bir personele gerek duymayın. Programımız bu işlemleri cihazlarla haberleşerek otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Sizlere detaylı rapor verebilir, siz de bu raporlardan elde edeceğiniz bilgiler ile daha planlı bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Hem personelleriniz kart okutarak veya parmak izlerini okutarak güvenlice geçiş sağlasın, hem de siz bu giriş çıkışları saniyesinde kesitisiz bir şekilde takip edin.

Programımız oldukça kolay kullanıma sahiptir. Herkes kullanabilir, tek ihtiyacınız bir cihaz ve yazılım. Bu cihazlar parmak okuyucu terminal, kart okuyucu ve yüz tanıma sistemidir. Herhangi birini seçebilirsiniz. Ürünler sitemizde mevcuttur. Ve bu cihazlarla programımız bağlanır ve haberleşir. Böylece kesintisiz olarak diğer taraftan, yani cihazdan gelen veriyi programla görebilirsiniz.