Web PDKS
CRM
mika teknoloji access kontrol logo 0212 954 06 84

Access Kontrol Sistemi


Diğer Ürünler

Yazılımlar

Access Kontrol - Geçiş Kontrol

Access kontrol sistemleri, şirket, işletme ve firmalarda personel giriş çıkışlarını yönetmek için kullanılan sistemdir. Bu sistem sayesinde, kim ne zaman firmaya giriş yapmış, ne zaman çıkmış kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Access kontrol panellerimiz isteğe göre dizayn edilmiştir ve tamamen yerli üretimdir. 2’li, 8’li ve 16’lı Access kontrol panellerimiz mevcuttur. Panellerimiz sağlam kutu içerisinde yer almakla beraber, her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun bir süre gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yanında ek olarak program sunduğumuz panellerimiz, siz müşterilerimizin kolay bir şekilde kullanmasını için tasarlanmıştır. Peki Access kontrol panellerine ne türlü cihazlar entegre edilebilir ve kullanılabilir? Bu sorunun cevabı, geçiş kontrol cihazları olarak en çok kullanılan 3 cihazdır. Bunlar, parmak izi okuyucu (terminal), yüz tanıma sistemi (biyometrik okuyucu), kart okuyucu terminallerdir.

Access panellere bu tür geçiş kontrol cihazları bağlanarak, personel geçişlerinde kontrol ve takip sağlanabilir. Access kontrol sistemlerimiz diğer standart panellere göre çok daha kaliteli ve çok daha verimlidir. Siz müşterilerimize her türlü desteği sağlayarak, aklınızda kalan soruları beraber cevaplıyor ve şirket, firmanıza uygun sistemleri beraber seçiyoruz. 14 Yıllık geçiş kontrol ve personel takibi tecrübemize güvenerek sizde bu mükemmel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca yine kendi üretimimiz ve tamamen yerli üretim olan, 2’li access kart okuyucu ile giriş ve çıkışlarda uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde takip sağlayabilirsiniz. Kart okuyucumuz kartı olabildiğince hızlı okur ve kapı, turnikeden geçiş sağlayabilir.

Firmalar, işletmeler, şirketler, yemekhane işletmecileri, okullarda ve diğer alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sistemlerimizde herhangi bir sınırlama yoktur, sizlerin en iyi şekilde kullanabileceğiniz şekilde tekrar optimize edilmiştir. Biz Mika Teknoloji olarak ürünlerimizin arkasında duruyor, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, sizlerle kesintisiz telefon irtibatında ve uzaktan bağlanarak sorununuzu çözmeyi garanti ediyoruz. Program destekli panellerimiz, cihazlardan aldıkları verileri sizlere bilgisayar ortamında, giriş ve çıkışları günlük, haftalık ve aylık olarak göstermektedir. Dilerseniz bu raporları çıktı olarak alabilirsiniz. Tüm giriş çıkışlar sisteme kaydedilir, yedeklenir. Program hakkında daha detaylı bilgi için personel takip sistemi adlı sayfamıza uğramanızı tavsiye ederiz. Aklınıza takılan her türlü soru için bizleri arayabilir, fiyat ve sistemler hakkında daha fazla bilgiler alabilirsiniz.

MT-7787

16'Lı Access Panel

MT-5007

2'Li Kart Okuyucu

MT-9009

8'Li Access Panel